Svět okolo nás ve fotografiích

Vzhledem ke své zálibě se na těchto stránkách snažím lidem zprostředkovat krásy okolního světa jak jinak, než pomocí fotografií. Doufám, že Vás mé snímky zaujmou a prohlížení fotogalerie bude pro Vás příjemným zpestřením všedního dne. Samozřejmě budu velmi potěšen, když se sem budete občas rádi vracet.

Jaké fotografie zde prezentuji?

Rozsah témat je relativně široký, i když jedna disciplína vyčnívá. Fotografuji především přírodu, což zahrnuje nejen panoramata, pohledy do široké krajiny z vrcholků hor a kopců, ale také skryté detaily. Lze říci, že příroda je z estetického hlediska nevyčerpatelný zdroj krásy a inspirace, mnohdy se na první pohled všední motiv dokáže v těch pravých podmínkách nádherně rozzářit. Já se tyto krásy snažím spatřit, zažít a pomocí fotografií zprostředkovat těm, kteří na daném místě a v daném čase zrovna nemohou být.

Nesoustřeďuji se ale pouze na krajinářské fotografie, pouštím se i do reportážní (dokumentární) fotografie související s různými lidskými činnostmi. Rád zabrousím do kategorie neinscenovaných portrétů.

Máte zájem o nafocení portrétů v přirozeném prostředí bez nutnosti ateliérové inscenace? Líbí se Vám některá vystavená fotografie natolik, že byste si ji chtěli vystavit na stěnu, nebo ji například darovat blízké osobě? Neváhejte mne kontaktovat. Vše probereme dle individuálních požadavků a představ a určitě se domluvíme.

Nejnovější fotografie